Nëntotali
0.00

Karrige Plastike, Alberta

16.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Me bastun prej palme kacavjerrëse.

  Kolltuku Alberta është stackable dhe është bërë nga PP i qëndrueshëm ndaj motit PP me injeksion të ndihmuar nga gazi.

  Nuk përfshin asnjë metal.

  Nuk ndryshket ose prishja.

  Është me aditivë UV dhe AO që siguron që ngjyrat nuk do të veniten. 

  I përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.
  Lartësia (h): 87 cm | Gjerësia (w): 57 cm | Thellësia (d): 58 cm | Lartësia e sediljes (sh): 45 cm

 • karrige,plastike,alberta,

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve