Nëntotali
0.00

Karrige plastike Zeus

19.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Karrige plastike e cilësisë së lartë e cila i përshtatet nevojave të ndryshme.

  Pesha e saj e lehtë ju mundëson që ta lëvizni lehtë.

  Gjenë përdorim në hapësira të ndryshme si psh: në shtëpi, kopshtë e shumë hapësira të ndryshme.

 • karrige,plastike,zeus

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve