Nëntotali
0.00

Set Tavolinë me Karrige

199.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Set tavolinë+karrigë me ngjyra dhe me një dizajn bashkëkohor sjell një stil modern në kopshtin apo ballkonin tuaj. Ky set është padyshim zgjedhja ideale për një pushim të qetë dhe relaksues. E përbërë me korniza plastike të lehta, ka një qëndrueshmëri të gjatë.

  -1 tavolin
  ë
  -2 karriga nishe

  -1  karrige dyshe


  Gjatsia e Tavolines: 60cm

  Gjersia e Tavolines: 46cm

  Lartsia e Tavolines: 40cm

  Karriget nishe:

  Lartsia : 74cm

  Gjersia: 63cm,

  Thellsia; 58cm.

  Karriga dyshe:

  Gjatsia : 121cm

  Gjersia : 58cm

  Lartsia : 74cm • set,tavoline,me,karrige

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve