Nëntotali
0.00

Skarë Metali Lëvizese, 46x36.5x25 cm

32.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Ju mund të bëni një Barbecue të këndshme kudo. Barbecuen portative nga BBQ Collection mund ta merrni lehtësisht me vete.
  BBQ mund të paloset si një paketë e sheshtë me doreza praktike. Barbekju i shkollës prej druri është 46 centimetra i lartë, 36,5 centimetra i gjerë dhe 28 centimetra i thellë. 
  Kështu që mund të vendosni shumë hamburgerë, salcice, peshk, perime dhe produkte të tjera të mira mbi to.
  Barbecue dallohet për shkak të dizajnit të saj të zi në modë. Ky dizajn i veçantë trekëndor siguron që ai gjithashtu të qëndrojë fort në këmbët e tij.
  Kjo është gjithmonë mirë kur ke të bësh me zjarr dhe ushqim. Barbekuja e tavolinës është e pajisur me një tas zjarri të lëvizshëm në të cilin mund të vendosni qymyr ose briketa.
  Grila prej çeliku inox ka doreza të lëvizshme, kështu që nuk mund ti digjni duart. Ajo shpaloset shumë shpejt dhe gjithashtu paloset përsëri në asnjë kohë.
  Do të argëtoheni shumë gjatë verës me këtë Barbecue. Është prej çeliku inox dhe për këtë arsye zgjat shumë herë. Merrni atë me vete në kampingun ose në një udhëtim ditor. 
  Gjithashtu një zgjidhje nëse keni pak hapësirë ​​për ruajtje ose nëse nuk bëni shpesh Barbekju. Gjithashtu ideale për një festë në kopsht ose ngjarje të tjera në natyrë. Mund ta përdorni edhe si gropë zjarri për argëtim. 


  Përmasat: 46 x 36.5 x 28 cm 
  Materiali: çelik inox 
  Karburanti: qymyr 
  e palosshme 
 • skare,metali,lëvizese,,46x36.5x25,cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve