Nëntotali
0.00

Skare Elektrike, 2000W

29.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Një skarë elektrike e lehtë për tu vendosur si për përdorim të brendshëm ashtu edhe në ballkone/patio, ku nuk lejohen grilat me qymyr dhe gaz. Me një sipërfaqe të madhe Barbecue prej përafërsisht. 
  Mund të përdoret me të dy mbështetëset e këmbëve të mbyllura, ose drejtpërdrejt në një tavolinë ose sipërfaqe tjetër të përshtatshme.

  ALPINA Electric BBQ 2-në-1 2000W
  Numri i artikullit 760615
  Asnjë zhvillim i tymit
  I përshtatshëm për përdorim të brendshëm
  Gati për përdorim brenda pak minutash
  Termostat i rregullueshëm me dritë treguese
  Element ngrohës i lëvizshëm për pastrim të lehtë
  2000W 220-240V~50Hz
  43x35x60 cm
 • skare,elektrike,,2000w

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve