Nëntotali
0.00

Skarë Metali, 104*58*114 CM

199.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Barbecue dhe me tym dalës 2-në-1 nga koleksioni BBQ është një pasuri e vërtetë për kuzhinën tuaj të jashtme. 
  Ky është barbekju i stilit amerikan me të gjitha zbukurimet. Kjo skarë me tym dalës është një domosdoshmëri për adhuruesit e vërtetë të Barbekju. 
  Ju mund ti jepni mishit, peshkut dhe perimeve një shije të shijshme autentike tymi me këtë  tym dalës BBQ. Sigurisht që këtë pajisje të bukur mund ta përdorni edhe si barbekju të rregullt.
  Procesi gradual i gatimit
  Mishi dhe pjatat e tjera gatuhen ngadalë në skar për shkak të tymit që lëshohet nga pjesa e qyngës. 
  Kjo pirje e duhanit mund të zgjasë nga 3 deri në 12 orë. Për shkak se procesi i gatimit është gradual, nuk keni pse të qëndroni me të. Mjafton të kontrolloni herë pas here nëse gjithçka po shkon mirë nën kapak.
  Avantazhi i madh i mishit të përgatitur në këtë mënyrë është se ai qëndron i këndshëm dhe i butë dhe tkurret më pak. Përveç kësaj, nuk mund të digjet.

  Me këtë  tym dalës BBQ Grill ju jeni gati për një ndjesi të vërtetë të skarës.
  Barbecue është e pajisur me një  oxhak të veçantë që mund ta rregulloni me anë të valvulës. 
  Ju merrni rrjeta të ndryshme dhe kapakët e rëndë janë përfunduar me një shtresë rezistente ndaj nxehtësisë. Tabela/tavolina e fortë prej druri dhe rafti i ruajtjes në fund janë të dobishëm.
  Duhanpirësi i skarës lëviz lehtësisht me 2 rrota të mëdha.


  Oxhak i rregullueshëm
  2 rrota
  Orare të ndryshme
  Tavolinë/tavolinë druri
  Raft magazinimi
  Përfunduar me shtresë rezistente ndaj nxehtësisë

 • skare,metali,,,104*58*114,cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve