Nëntotali
0.00

 • Mobileri
 • /
 • Rafte
 • /
 • Varëse për Rroba, 150x110x40cm, Single Rod Hanger 4009

Varëse për Rroba, 150x110x40cm, Single Rod Hanger 4009

15.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

   Rafti perfekt që mund të organizojë veshjet tuaja të përditshme ose sezonale. Një mbajtëse me dy shtresa i mban këpucët dhe kutitë tuaja në rregull.

  4 grepa në anët e varëses shtojnë hapësirë ​​shtesë për të varur kapelet dhe çantat tuaja.

  Përputhet me shumicën e hapësirave në shtëpi ose në vendin e punës. Mund të konsiderohet gjithashtu si një pjesë dekorative në shtëpinë tuaj.

  Është e lehtë të montoni raftin, ju lutemi ndiqni hapat e udhëzimeve dhe përdorni mjetin e përfshirë brenda paketës për ta instaluar.

  Kur është i ndotur, thjesht përdorni një leckë të butë të lagur për të pastruar raftin; ju lutemi vini re se të gjitha dimensionet maten manualisht me një devijim të mundshëm prej 1-3 cm.


 • varese,rroba,,150x110x40cm,,single,rod,hanger

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve