Nëntotali
0.00

Raft Tualeti, 3 Nivele, 163x68x25cm

16.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  I fortë dhe i qëndrueshëm: Rafti i tualetit është bërë prej çeliku të cilësisë së lartë me pluhur rezistent ndaj ndryshkut të përfunduar në ngjyrë të bardhë, e cila siguron qëndrueshmëri të gjatë
  Mund të vendoset pikërisht mbi tualet dhe përdor hapësirën e ruajtjes së humbur mbi të.
  Dizajn i thjeshtë, elegant dhe i hollë në fund të bardhë i përshtatet banjës, tualetit.
  Ky raft montohet lehtë.
  Raft i përsosur për ruajtje për peshqirë, letra higjienike, shampo etj.
 • raft,tualeti,,3,nivele,,163x68x25cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve