Nëntotali
0.00

Raft Magazinimi, Këndor, 155x50x35cm

39.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    Është bërë nga materiale çeliku karboni të cilësisë së lartë, rrjetë e lëmuar dhe e përpiktë, duke e bërë atë kundër ndryshkut, rezistente ndaj goditjeve, të qëndrueshme dhe të qëndrueshme për çdo kohë.

    Paisja e kuzhinës është thjesht një shtesë e mahnitshme për kuzhinën tuaj pasi jo vetëm që hap rrugë shumë hapësirës së magazinimit me më pak telashe, por më e rëndësishmja, përmirëson komoditetin dhe fleksibilitetin tuaj ndaj aktiviteteve të kuzhinës.

  • raft,magazinimi,,kendor

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve