Nëntotali
0.00

Raft për Libra, 122x34x20cm

34.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    Rafti i hapur i librave mund të mbajë një numër të madh librash për të kursyer hapësirë, duke mbuluar një zonë të vogël.

    Është bërë nga materiali i papërshkueshëm nga uji me sipërfaqe të lëmuar, i cili pastrohet lehtë.

    Mbajeni hapësirën tuaj të pastër dhe të rregullt.

    I pershtatshem per apartamente, ambjente te ngushta, klasa, dhoma gjumi, dhoma per femije, biblioteka, dhoma ndenjeje etj.


  • raft,libra

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve