Nëntotali
0.00

Raft për Libra, 122x20x34cm, DR-2209211

34.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

   Rafti i hapur i librave mund të mbajë një numër të madh librash për të kursyer hapësirë, duke mbuluar një zonë të vogël.

  Është bërë nga materiali i papërshkueshëm nga uji me sipërfaqe të lëmuar, i cili pastrohet lehtë.

  Mbajeni hapësirën tuaj të pastër dhe të rregullt.

  I pershtatshem per apartamente, ambjente te ngushta, klasa, dhoma gjumi, dhoma per femije, biblioteka, dhoma ndenjeje etj.

 • raft,libra,,53x30x17cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve