Nëntotali
0.00

Raft me Ndarje, 5 Nivele, 160x60cm

44.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Krijoni ngrohtësi dhe stil në ambientet tuaja me raftin dekorues.

  Rafti vendoset në muri, ju mund të organizoni gjësende të vogla në kuzhinë, banjë, dhomë gjumi, dhomë dite, koridor etj. I shkëlqyeshëm për të organizuar foto, libra, bimë të vogla, trofe, vazo, etj.

  Korniza e hekurt është e integruar, duhet vetëm të shpaloset nga paketimi dhe nuk keni nevojë ta montoni atë. Dërrasa është projektuar të ngjitet në kornizën e hekurt dhe nuk kërkon vida shtesë për instalim.

  Materiali: Dru.

  Dimensionet:

  Gjatësia: 160cm.

  Gjerësia: 60cm.

  Dimensinet e 1 Mbajtese: 30x30cm.

 • raft,ndarje,,160x60cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve