Nëntotali
0.00

Raft për Libra, 1.61x72.5x30cm

44.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Raft i cili përshtatet lehtësisht në çdo pjesë se ku e vendosni.

  Dimensionet: 1.61x72.5x30cm.
  Materiali: Dru.

 • raft,libra,1.61x72.5x30cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve