Nëntotali
0.00

Kurora e Krishtlindjeve,61x50cm

16.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  •  Ky ornament i bukur është bërë nga materiali plastik miqësor me mjedisin.
  •  Cilësi e lartë, e ripërdorshme, shumë e lehtë për tu vendosur.
  •  Ndryshe nga bimët e freskëta, bimët artificiale janë pa mirëmbajtje dhe të qëndrueshme për të qëndruar për një kohë të gjatë, kurrë nuk thahen apo bien.
  • Shtoni pak frymë feste në derën tuaj të përparme ose mantelin tuaj me këtë kurorë cheyenne.

 • kurora,e,krishtlindjeve.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve