Nëntotali
0.00

Dekorim Peme:Lucky Charm

1.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:
    Toadstool e kuqe dhe e bardhë e ndezur është një simbol i fatit të mirë në Gjermani.

    Ky zbukurim i kërpudhave është ideal për tu shfaqur midis degëve të pemës së Krishtlindjes ose për tu vendosur në një kurorë.
  • dekorim,peme:lucky,charm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve