Nëntotali
0.00

Dekorim Peme:Festive Bird, Darkred Mat

2.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Dekorim Peme:Festive Bird, Darkred Mat

  Festoni  Krishtlindjen me pupla

  Frymëzuar nga diversiteti shumëngjyrësh i botës së shpendëve, seria Zogjtë shumëngjyrësh pasuron shtëpinë dhe pemën tuaj të Krishtlindjes me miqtë tanë të vegjël me pendë në një larmi ngjyrash të ndezura.
 • dekorim,peme:festive,bird,,darkred,mat

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve