Nëntotali
0.00

Dekorim Peme:Santa Claus

7.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    Dekorim Peme:Santa Claus

    Pavarësisht nëse jeni duke i festuar festat në një vend të qetë, ose thjesht do të dëshironit të ishit, kjo stoli e pemës së Krishtlindjes   do të sjellë një buzëqeshje në fytyrën tuaj.Santa i shton pemës suaj teke shumëngjyrëshe.I përshtatshëm për tu varur në një pemë, kurorë ose kurorë

  • dekorim,peme:santa,claus

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve