Nëntotali
0.00

Dekorim Peme:Santa Claus

9.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Dekorim Peme:Santa Claus

  Pavarësisht nëse jeni duke i festuar festat në një vend të qetë, ose thjesht do të dëshironit të ishit, kjo stoli e pemës së Krishtlindjes   do të sjellë një buzëqeshje në fytyrën tuaj.Santa i shton pemës suaj teke shumëngjyrëshe.I përshtatshëm për tu varur në një pemë, kurorë ose kurorë

  Dimensionet:4,5 inç i gjatë x 2 inç i gjerë
 • dekorim,peme:santa,claus

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve