Nëntotali
0.00

Makinë me vezullim dhe me pemë Krishtlindje.

7.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Sillni një nuancë hijeshie retro në pemën tuaj këtë sezon festash me këtë zbukurim xhami. Ky artikull unik dekorativ do të përputhet në mënyrë të përkryer me çdo stil dizajni ose pemë për një prekje argëtuese dhe festive. E përkryer për të sjellë në një shkëmbim stoli, ne garantojmë se të gjithë do ta dëshirojnë këtë!

  Veçoritë e produktit:

  Vetura prej xhami në stilin vintage Stoli për Krishtlindje
  Makina ka një pemë Krishtlindjesh të mbuluar me brymë në çati

  theksuar me shkëlqim vezullues
  Ornament me dimensione të plota
  Vjen gati për tu varur në një kordon ari

  Përmasat 3,5 inç të lartë me 5 inç të gjerë dhe 2,5 inç të thellë


 • makine,me,vezullim,5inch

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve