Nëntotali
0.00

Dekorime për Bredh, 2 Copë

1.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Krijoni një atmosferë të ngrohtë dhe të ëmbël festash!
  Të përshtatshëm për zbukurimin e pemëve të Krishtlindjes, dhomat e gjumit dhe tarracat.
  Bërë nga material PVC me cilësi të lartë.
  Mund të varet në pemën e Krishtlindjes, mure, tavolina, mbi dyer, të përdoret si sfond fotografie dhe dekorimi i brendshëm ose i jashtëm. 
 • dekorime,bredh

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve