Nëntotali
0.00

Shirit Dekorues.

19.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    Sillni stilin tradicional në dekorimin tuaj të festave me këtë kurorë Holiday Living  me zbukurime që nuk thyhen si dhe lule .

    Material miqësor ndaj mjedisit, jo toksik, pa erë, bukuri dhe i hollë.

  • shirit,dekorues.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve