Nëntotali
0.00

Kurora e Krishtlindjeve,36x36cm

14.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
   Ky ornament i bukur është bërë nga materiali plastik miqësor me mjedisin.
   Cilësi e lartë, e ripërdorshme, shumë e lehtë për tu vendosur.
   Ndryshe nga bimët e freskëta, bimët artificiale janë pa mirëmbajtje dhe të qëndrueshme për të qëndruar për një kohë të gjatë, kurrë nuk thahen apo bien.
  Shtoni pak frymë feste në derën tuaj të përparme ose mantelin tuaj me këtë kurorë cheyenne.
 • kurora,e,krishtlindjeve.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve