Nëntotali
0.00

Rroba Festive, për Vajza, 4-6 Vjet

19.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Seti përmban një fustan, një kapele.

  Po kërkoni një maskim seriozisht argëtues?

  Seti ynë i rrobave përbënë një ndër veshjet më të përsosura për festa.

  Materiali: Plish.

  Ngjyra: E Kuqe.

 • rroba,festive,,vajza

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve