Nëntotali
0.00

Dre Dekorues, 1.2m

69.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Do të shtojë atmosferë festive në shtëpinë tuaj
  Detajet e flokëve, syve, veshëve dhe kthetrave janë shumë realiste. Brirët, goja dhe putrat e saj janë zbukuruar me shkëlqim të artë.
  Këto zbukurime krishtlindjesh mund të përdoren për të dekoruar dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, zyrën, dhe vende të tjera që ju pëlqeni.
  Dizajni unik është mbresëlënës, duke shtuar bukuri, vitalitet dhe stil modern në shtëpinë tuaj.

 • dre,dekorues

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve