Nëntotali
0.00

Babadimër Dekorues, Santa Claus, 110cm

59.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  🎅🎅Dizajn brilant me material cilësor.

  Është punuar me mjeshtëri me dorë në detaje të mahnitshme me një fytyrë të pikturuar me dorë, sy, mjekër dhe thekse të bukura pëlhure.

  🎅🎅 Babagjyshi i ngrohtë mund të përdoret për dekorime për Krishtlindje për shtëpi, vitrina, dekorim të skenës së festivalit ose rekuizita etj. 

  Mund të pozicionohet kudo, një mënyrë ideale për të mirëpritur vizitorët e familjes dhe miqve

  🎅🎅Është i veshur me një veshje të bukur tradicionale të Santa Claus duke mbajtur dhurata për Krishtlindje

  E përkryer për çdo shtëpi.

 • babadimer,dekorues,,santa,claus

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve