Nëntotali
0.00

Termos për Fëmije, DR-2209067

14.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Lloji i shishës për pije : Flasks dhe termoza me vakum
  Personat e aplikueshëm : Fëmijët
  Performanca e izolimit termik :12-24 orë
  Lloji i shishes :Vakum
  Forma :Kupa e drejtë
  Lloji i metalit : Çelik inox
  Emri i produktit :Shishe për fëmijë me izolim me dy mure
  Ngjyra : Ngjyra e personalizuar
  Përdorimi : Dhuratë promovuese
  Funksioni : Mbajtja e pijeve të ngrohta të ftohtë
  Kapaciteti : 16 oz

 • termos,per,fëmije,,,dr-2209067

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve