Nëntotali
0.00

Enë për Zierje me Avull, pa Kapak, Pyrex 20cm

12.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Ena e qelqit 20 cm

  Gatuajeni ushqimin tuaj me avull për të mbrojtur vitaminat dhe kripërat minerale.
  Ideale për gatimin e peshkut dhe perimeve

  Xhami borosilikat: material i shëndetshëm dhe higjienik, rezistent ndaj temperaturave ekstreme nga -40°C deri +300°C dhe goditjes termike deri në 220°C, mund të gatuhet në furrë (pa kapak), të ruhet në frigorifer dhe ngrirës dhe me ngrohje. në mikrovalë (pa kapak).
  E sigurt në enëlarëse.

  Forma  është projektuar posaçërisht për të gjitha tenxheret me diametër 20 cm.
  Zierja me avull mundëson gatim të shëndetshëm pa shtuar yndyrë dhe ruan të gjitha shijet dhe përfitimet e ushqimit
 • ene,zierje,avull,,pyrex,vrima,qelq,xham,zij

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve