Nëntotali
0.00

Tepsi Qelqi, 3L

3.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Tepsi.

  Me efekt kundër ngjitjes së ushqimeve.

  Mund të përdoret në të gjitha llojet e furrave.

  Mund të pastrohet edhe në enëlarëse.

  Materiali: Qelq.

  Kapaciteti: 3L.

 • tepsi,qelqi,3l

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve