Nëntotali
0.00

Enë për Grizina, 6 Copë

3.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  E përsosur për dasma, festa, ditëlindje dhe si dhurata, për pushime etj.

  Praktike për përdorim.

  Pastrohet shumë lehtë.


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve