Nëntotali
0.00

Set Enë për Servim, 6 Copë

3.49 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  E Përshtatshme për të shërbyer, ruajtur dhe organizuar lloje të ndryshme frutash.

  Gjithashtu, për të shërbyer, ruajtur dhe organizuar perime, bukë, tortë, biskota, karamele, dhe sende të tjera shtëpiake.

  E përsosur për dasma, festa, ditëlindje dhe dhurata për pushime.

  Praktike për përdorim.

  Pastrohet shumë lehtë.

  Materiali: Qelq.

  Dimensionet: 11x6cm.

  Kapaciteti: 280cc.

  Këshillë: Për shkak të mundësisë së fshirjes së ngjyrës, nuk preferojm që pjata të pastrohet në enëlarëse.


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve