Nëntotali
0.00

Set Gota dhe Shishe, për Whiskey, 7 Pjesë

24.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Forma e dredhur artistike.

  Xhama me fryrje me dorë, pa plumb.

  Dekantues qelqi 25 oz (750 ml).

  Gota të modës së vjetër 6- 9 oz.

  E sigurtë në enëlarëse.

 • set,gota,shishe,,whiskey

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve