Nëntotali
0.00

Enë për Servim, 32cm, Natchmann, 1 Copë

46.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Bërë nga makineria i koleksionit frymëzues të qelqit Quartz i ngjan strukturës kristalore të kuarci.

  Ky artikull është i sigurt në larje enësh.

  - Praktike për servimin e frutave arrore, frutave të thata, ëmbëlsirave të vogla ose grizinave të tjera.

 • ene,servim,,natchmann,,1,copë

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve