Nëntotali
0.00

Set Gota për Ujë, Highland, 345ml, 4 Copë

19.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Estetikisht, me prekje të shkëlqyera, të bëra nga materiali më i mirë kristali, këto gota uiski janë një must have për adhuruesit e uiskit dhe të gjithë ata që dëshirojnë ti japin barit të tyre një shkëlqim të ri.

  Përveç kësaj, janë gjithashtu të shkëlqyera për tu përdorur si gota uji.

  Këto gota duken të shkëlqyera në çdo tryezë.

 • set,gota,ujë,,highland

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve