Nëntotali
0.00

Set Gota, Adagio, RCR 400ml, 6 Copë

20.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Adagio Hb tumbler
  Prerjet e thella në kërcellet e kupave dhe në gota nxjerrin në pah shkëlqimin e Eco-Crystal, një histori suksesi që ka qenë një nga pesë koleksionet më të shitura për më shumë se 20 vjet.

  Dimensionet:

  h: 150 mm;
  ø: 78 mm;

  Kapaciteti: 400ml/13.53oz.
 • set,gota,,adagio,,rcr

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve