Nëntotali
0.00

Set Gota, për Birrë, 440ml, Deli, 6 Persona

6.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Dizajni i tij kristal i qartë mundëson shikueshmëri të shkëlqyeshme të produktit në mënyrë që të shfaqni pijet tuaja të specializuara.

  Këto gota janë shumëfunksionale, gjejnë përdorim për kokteje ose lëngje.

  Përveç kësaj, janë gjithashtu të shkëlqyera për tu përdorur si gota uji.

  Këto gota duken të shkëlqyera në çdo tryezë.

 • set,gota,,birrë,,deli

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve