Nëntotali
0.00

Gote për Koktell, Shake, 750ml

8.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    Ky set është i paketuar në një kuti të bukur komplete dhuratash.

    - Materiali: çelik inox / çelik inox

  • gote,koktell,,shake,,750ml

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve