Nëntotali
0.00

Set për Koktell, Shake, 550ml

6.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:
    Ky set është i paketuar në një kuti të bukur komplete dhuratash.
     - Materiali: çelik inox.
  • set,koktell,,shaker,,550ml

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve