Nëntotali
0.00

Gota për Ujë, 350ml, Alpina, 6 Copë

5.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Gotat janë të dobishme në çdo familje.

  Pavarësisht nëse i përdorni për pije joalkoolike, ujë, limonadë apo një koktej të shijshëm.

  Për shkak të dizajnit elegant, gotat mund të përdoren për çdo rast.

  Gota perfekte me pije alkoolike dhe joalkoolike që dekorojnë në mënyrë perfekte tryezën tuaj të festës.

 • gota,ujë,,alpina

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve