Nëntotali
0.00

Pjatë për Picë, Kermaikë, ∅32cm

3.49 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Shërbejini picat tuaja në këtë pjatë mahnitëse nga materiali porcelan për një ndjesi tradicionale në tryezën tuaj.

  Sipërfaqja e pjatës është krejtësisht e sheshtë duke e bërë atë ideale për pica dhe bukë të sheshtë.

  Buza e vogël rreth skajit e pengon ushqimin në pjatë të jetë lehtësisht

  Pas përdorimit, është e sigurt të lani këto pjata picash në enëlarësen tuaj komerciale.

  Diametri: 32cm.

 • pjate,picë,,porcelan,,tanir

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve