Nëntotali
0.00

Enë për Grizina, 14x13x4cm, 1 Copë

0.79 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Enë për Grizina

  - Praktike për servimin e frutave arrore, frutave të thata, ëmbëlsirave të vogla ose grizinave të tjera.

  Materiali: Porcelan.

  Dimensionet:

  Diametri: 14cm.

  Thellesia: 4cm.

 • ene,grizina

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve