Nëntotali
0.00

Lugë për Servim, Sunplastik, 1 Copë

0.79 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Dimensionet: 40 x 75 x 335 mm.

  Ofron përdorim praktik.

  Materiali: Plastikë.

  Nuk përmbanë materiale të dëmshme për shëndetin e njeriut.

 • luge,servim,,sunplastik

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve