Nëntotali
0.00

Tenxhere 20cm, Selection Plus, Brioni

56.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
   Brioni Selection Series sjell një frymëmarrje krejtësisht të ndryshme në sektor me dizajnin e tij me teksturë të dyfishtë.
  * Është gati të jetë pjesa më e vlefshme e kuzhinave tuaja me dizajnin e saj elegant dhe tërheqës.
  * Përjetoni jongjitshmërinë ultra me veshjen e brendshme të tenxheres Greblon C3 Granit.
  * Trupi special i aliazhit me trashësi 4,0 mm shpërndan nxehtësinë në mënyrë të barabartë, duke optimizuar efikasitetin e energjisë.
  * Nuk përmban PFOA dhe NIKEL, të cilat janë të dëmshme për shëndetin.
  * Lehtë për tu pastruar pas përdorimit.
  * Dorezat inox të ngjitura në trup nuk luajnë as pas shumë vitesh përdorimi.
  * Kjo seri është e përshtatshme për përdorim në të gjitha sobat përveç induksionit;
  * E sigurt për furrat deri në 260 gradë;
 • tenxhere,selection,plus,,brioni

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve