Nëntotali
0.00

Tenxhere 24cm, Diamond, Brioni

49.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Pajisuni me Serinë DIAMOND për të marrë rezultatet më të mira në kuzhinën tuaj  !
  Seria DIAMOND, veshja e brendshme me tre shtresa me cilësi të lartë Greblon Diamond Effect, e cila siguron performancë maksimale në teknologjinë jo ngjitëse, ka qëndrueshmëri të lartë.
  Ajo u zhvillua në Gjermani. 
  Trupi prej alumini me trashësi 4mm me përçueshmëri të lartë termike shpërndan nxehtësinë në mënyrë të barabartë dhe lejon që ushqimi juaj të gatuhet në kushtet e duhura. 
  Merrni prekje të përsosura me dorezat e patentuara me dizajn të butë me prekje .
  Veshja e brendshme jo ngjitëse siguron gatim pa vaj dhe gjithashtu e bën pastrimin më të lehtë se kurrë më parë.
  Është i përshtatshëm për përdorim në enëlarëse.
  Kjo seri është e përshtatshme për tu përdorur në të gjitha pjanurat përveç induksionit.

 • tenxhere,diamond,,brioni

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve