Nëntotali
0.00

Vluese Elektrike, 1.60 LT, A473

39.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Vluese Elektrike Korkmaz është pajisja e juaj ideale për bërjen e shpejtë të çajit, fale fuqisë së sajë 1800 W.Materiali i saj është i përbërë nga çeliku inox, gjë që e bën mjaft cilësore dhe të qëndrueshme.


  -Kapaciteti: 1.60L
  -Fikja automatike
  -Dorëza për mbajtje të sigurtë të enës
  -Treguesi i dritës
  -Sistemi i sigurisë së mbinxehjes.
  -Garancioni: 2 vite


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve