Nëntotali
0.00

Xhezve Elektrike, Smart, 400W, A365

29.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Xhezve ideale për shtëpinë apo zyren e juaj.Fal fuqisë prej 700W, arrini të përgatisni kafen në menyrë të shpejtë dhe efikase.Mjaft prakik dhe i lehtë për përdorim,ku vetëm me anë të një klikimi arrihet ndezja e saj.Dorëza e zgjatur ju mundëson ta kapni aparatin pa problem dhe pa ndonjë mundësi që të digjeni.

  -Fuqia: 700W
  -Kapaciteti: 700ml


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve