Nëntotali
0.00

Pjatë për Gjellë, Ø25cm x h7cm.

3.49 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Pjatë për Gjellë

  -Mund të përdoret për ushqime të ndryshme.

  - E lehtë për tu pastruar.

  Materiali: Porcelan.

  Dimensionet: 

  Diametri: 25cm.

  Lartesia: 7 cm.

 • pjate,për,gjellë,,ø25cm,x,h7cm.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve