Nëntotali
0.00

Filxhan për Çaj, Marble, 1 Copë, 8.2x9.5cm

11.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Material i fortë mermeri 10%, pjesa gold e punuar me dorë, porcelani forcues, disqe bambuje japoneze e parrëshqitshme, aq e lëmuar dhe e qëndrueshme.

  E përsosur për dasma, festa, ditëlindje dhe dhurata për pushime.

  Praktike për përdorim.

  Pastrohet shumë lehtë.

  Materiali: Qeramikë.      

  Informatë shtesë:

  Jo e përshtatshme për furra, mikrovalë, enëlarëse, furra etj. Në pastrohet rregullisht në enëlarëse ndryshimi i teksturës gold,  dhe ngjyrave në pjatë janë normale, sepse janë të gjitha të punuara me dorë.


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve