Nëntotali
0.00

Enë për Servim, Nordic Marble Style 12x6cm

4.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Material i fortë mermeri 10%, pjesa gold e punuar me dorë, porcelani forcues, disqe bambuje japoneze e parrëshqitshme, aq e lëmuar dhe e qëndrueshme.

  E Përshtatshme për të shërbyer, ruajtur dhe organizuar lloje të ndryshme frutash, të tilla si mollë, portokall, banane, dardhë, limon, ananas etj.  Gjithashtu, për të shërbyer, ruajtur dhe organizuar perime, bukë, tortë, biskota, karamele, dhe sende të tjera shtëpiake.

  E përsosur për dasma, festa, ditëlindje dhe dhurata për pushime.

  Praktike për përdorim.

  Pastrohet shumë lehtë.

  Materiali: Qeramikë.      

  Informatë shtesë:

  Jo e përshtatshme për furra, mikrovalë, enëlarëse, furra etj. Në pastrohet rregullisht në enëlarëse ndryshimi i teksturës gold,  dhe ngjyrave në pjatë janë normale, sepse janë të gjitha të punuara me dorë.


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve