Nëntotali
0.00

Gota për Verë, Kouros 6 Copë

3.49 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Set i gotave për verë
  • Këto gota janë perfekte për çdo rast.

    Mund të jenë ideale për raste të veçanta, zyrtare ose rastësore.
   Janë të  sigurta në enëlarëse dhe mikrovalë, dhe mund të përballojn temperatura të larta nëse nxehen dhe ftohen gradualisht.

   Materiali: Qelq.

   Sasia: 6 Copë.
 • gota,vere,kouros,6,cope

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve