Nëntotali
0.00

Gota për Birrë, Pilsner 29.5Cl, 6Cp

3.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Këto gota janë perfekte për çdo rast.
  • Uji,  dhe pijet e tjera të ftohta të servuara në gota  jo vetëm që do të fitojnë elegancë, por gjithashtu do të plotësojnë në mënyrë perfekte çdo tryezë pavarësisht nga rregullimi i saj dhe enët e tjera të tavolinës.
    Mund të jenë ideale për raste të veçanta, zyrtare ose rastësore.
   Janë të  sigurta në enëlarëse dhe mikrovalë, dhe mund të përballojn temperatura të larta nëse nxehen dhe ftohen gradualisht.

   Materiali: Qelq.

   Sasia: 6 Copë.
 • gota,birre,pilsner,29.5cl,6cp

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve